background_invisible.png
  • robko

ČO JE TO REPUBLEAGUE?

Vitajte vo svete REPUBLEAGUE!


Sme ešportová organizácia sídliaca v Bratislave, ktorej cieľom je premeniť Slovensko a Českú republiku na ešportové srdce Európy, ktoré ho prepojí s jej zvyškom. Skúsenosti, ktoré sme nabrali ako profesionálni hráči, tréneri a manažéri tímov na československej ešportovej scéne, nám teraz pomáhajú vytvárať priestor pre všetkých hráčov, ktorí si chcú užiť hru na európskej úrovni a zlepšovať sa medzi európskou ešportovou špičkou.

REPUBLEAGUE TIPOS CS:GO Season 1

Nová platforma pre ešporty na Slovensku odštartovala v marci.

REPUBLEAGUE GROUP vďaka partnerstvu so spoločnosťou TIPOS uviedli do života projekt novej e-športovej ligy v hre Counter Strike: Global Offensive. Historicky prvá séria REPUBLEAGUE TIPOS tak začala 24. 3. 2021 dvomi CZ/SK a dvomi EU kvalifikáciami.

Rôznorodosť zúčastnených tímov reflektuje zameranie platformy na prepájanie československej a európskej e-športovej scény. Do hlavnej časti sa prebojovali tímy eSuba (CZ/SK), Sampi (CZ), SKADE (BG) a Caronte (ES). Invite do prestrelky dostali tímy od susedov Entropiq (CZ) a Sinners (CZ), ale najmä tie európske ako Sprout (GE), Saw (PT), Copenhagen Flames (DK), Young Ninjas (SE), Endpoint (UK), Forze (RU), Anonymo (PL), Navi Junior (UA) a Movistar Riders (ES). Domáce československé tímy tak dostanú možnosť zmerať si svoje sily s pestrým európskym zastúpením. Párovanie v skupine prebieha podľa švajčiarskeho systému (group stage swiss format) a v playoff platí vyraďovací systém na dve porážky (full-double elimination).

Prvá séria REPUBLEAGUE TIPOS vyvrcholí 14.6.2021 a proti sebe v nej bojuje celkovo 16 tímov o prize-pool v hodnote 60 000 eur.


KOMUNITNÉ TURNAJE

Po úspešnom zorganizovaní Community Cup 1 a Community Cup 2 sa ďalej snažíme rozšírovať hráčsku základňu v našich dvoch republikách, dostať e-športy z izolácie a sprístupniť ich širšej verejnosti. Už čoskoro preto dáme novým talentom priestor ukázať sa aj na ďalších pripravovaných komunitných turnajoch.

Prebiehajúce turnaje môžete sledovať na našom streame tu.

32 views