top of page
background_invisible.png
  • Writer's picturerobko

ČO JE TO REPUBLEAGUE?

Vitajte vo svete REPUBLEAGUE!


Sme ešportová organizácia sídliaca v Bratislave, ktorej cieľom je premeniť Slovensko a Českú republiku na ešportové srdce Európy, ktoré ho prepojí s jej zvyškom. Skúsenosti, ktoré sme nabrali ako profesionálni hráči, tréneri a manažéri tímov na československej ešportovej scéne, nám teraz pomáhajú vytvárať priestor pre všetkých hráčov, ktorí si chcú užiť hru na európskej úrovni a zlepšovať sa medzi európskou ešportovou špičkou.

REPUBLEAGUE TIPOS CS:GO Season 1

Nová platforma pre ešporty na Slovensku odštartovala v marci.

REPUBLEAGUE GROUP vďaka partnerstvu so spoločnosťou TIPOS uviedli do života projekt novej e-športovej ligy v hre Counter Strike: Global Offensive. Historicky prvá séria REPUBLEAGUE TIPOS tak začala 24. 3. 2021 dvomi CZ/SK a dvomi EU kvalifikáciami.

Rôznorodosť zúčastnených tímov reflektuje zameranie platformy na prepájanie československej a európskej e-športovej scény. Do hlavnej časti sa prebojovali tímy eSuba (CZ/SK), Sampi (CZ), SKADE (BG) a Caronte (ES). Invite do prestrelky dostali tímy od susedov Entropiq (CZ) a Sinners (CZ), ale najmä tie európske ako Sprout (GE), Saw (PT), Copenhagen Flames (DK), Young Ninjas (SE), Endpoint (UK), Forze (RU), Anonymo (PL), Navi Junior (UA) a Movistar Riders (ES). Domáce československé tímy tak dostanú možnosť zmerať si svoje sily s pestrým európskym zastúpením. Párovanie v skupine prebieha podľa švajčiarskeho systému (group stage swiss format) a v playoff platí vyraďovací systém na dve porážky (full-double elimination).

Prvá séria REPUBLEAGUE TIPOS vyvrcholí 14.6.2021 a proti sebe v nej bojuje celkovo 16 tímov o prize-pool v hodnote 60 000 eur.


KOMUNITNÉ TURNAJE

Po úspešnom zorganizovaní Community Cup 1 a Community Cup 2 sa ďalej snažíme rozšírovať hráčsku základňu v našich dvoch republikách, dostať e-športy z izolácie a sprístupniť ich širšej verejnosti. Už čoskoro preto dáme novým talentom priestor ukázať sa aj na ďalších pripravovaných komunitných turnajoch.

Prebiehajúce turnaje môžete sledovať na našom streame tu.

34 views

Recent Posts

See All
bottom of page