top of page
background_invisible.png
  • Dominika "RybkaSVK" Štibľaríková

Bad News Eagles a Entropiq posielajú súperov do lower bracketu!


Včerajšie zápasy verných divákov CSka ničím neprekvapili, no stávkové kancelárie sa so svojimi kurzmi dosť prepočítali. Bude to tak aj dnes?


Bad News Eagles včera nastúpili proti tímu Sprout, ktorý bol podľa stávkových kancelárií favoritom, avšak v skutočnosti to bolo presne naopak. Nič nezvyčajné po tom, čo BNE predvádzali na nedávnom Majore. Aj keď pri vzájomných zápasoch mali na vrch Sprout, pre BNE to tentoraz bol doslova "ez win", keďže sa im podarilo vyhrať aj súperov map pick a tak posielajú Sprout do lower bracketu.


Najlepším hráčom zápasu sa stal hráč tímu Bad News Eagles - Genc "gxx-" Kolgeci s ratingom 1,56!


O 19:00 na streame nastúpili Entropiq so svojou ruskou zostavou proti Rusom z K23. EIQ hrali včera prvýkrát s novým hráčom Nikolay "mir" Bityukov, ktorý nahradil hráča Viktor "Lack1" Boldyrev. Zrejme to bol dobrý nápad, keďže nový hráč tak trošku "poťahal" a EIQ sa tak mohli radovať z postupu v tabuľke. K23 padajú do lower bracketu, kde budú dnes hrať o postup.


Najlepším hráčom zápasu sa stal hráč tímu Entropiq - Nikolay "mir" Bityukov s ratingom 1,10!


Dnes nás teda čakajú dva zápasy z lower bracketu:

  • O 16:00 nastúpia Sprout proti Eternal Fire. Zo vzájomných zápasov vychádzajú víťazne práve EF a to v pomere 4:1. Podarí sa im svoj náskok zväčšiť? Uvidíme večer na streame.


  • O 19:00 nastúpia K23, ktorý včera podľahli Entropiq, a proti nim sa postaví tím 1WIN. Opäť to bude z väčšej časti ruské derby, ktoré zo vzájomných zápasov ide v prospech 1WIN v pomere 2:0. Zápas by však mohol byť celkom vyrovnaný a možno sa pozrieme aj na tretiu mapu.


Nezabudnite si od 16:00 naladiť stream:


8 views

Recent Posts

See All
bottom of page