top of page
background_invisible.png
  • Dominika "RybkaSVK" Štibľaríková

Dnes nás čaká finále a boj o 3. miesto!


Bola to dlhá cesta, ktorá sa dnešným dňom skončí! Dnes nás totižto čaká boj o 3. miesto a finále v 3. sezóne REPUBLEAGUE.


Prvý zápas bude ten o 3. miesto, a o to sa pobijú Bad News Eagles a ECSTATIC už o 16:00. Verím, že boj to bude poriadny, keďže finančná odmena je oveľa väčšia pre víťaza ako pre porazený tím. 3. miesto si odnesie krásnych 16 000$, zatiaľ čo 4. miesto dostane len 5 300$. Zo vzájomných zápasov sú favoritom na víťaza ECSTATIC, ktorí vedú 10:4 na mapy. Dokonca sa nám tieto dva tímy stretli už v skupine A, kde ECSTATIC vyhrali 2:1. Budú mať také šťastie aj dnes, alebo sa na nich BNE lepšie pripravia?


O 19:00 nás čaká veľkolepé finále, ktoré bude vo formáte BO3 a opäť sa nám tam predvedie tím fnatic, ktorý mimochodom vyhral 2. sezónu RPBLG. Proti fnatic nastúpia ex-MAD Lions, ktorí včera dokázali poslať ECSTATIC do boja o tretie miesto. Vzájomné zápasy tieto dva tímy zatiaľ nemajú, no ak ide o štatistiky z jednotlivých máp, tak majú navrch ex-MAD Lions, avšak netreba zabúdať na to, že fnatic majú relatívne novú zostavu. Podarí sa fnatic vyhrať aj 3. sezónu RPBLG, alebo ich porazí tím bez organizácie? Finančná motivácia je tu obrovská, keďže 1. miesto si odnesie až 75 000$, a porazený tím si spolu s 2. miestom odnesie 32 000$.16 views

Recent Posts

See All
bottom of page