top of page
background_invisible.png
  • Dominika "RybkaSVK" Štibľaríková

Dnes nás čaká premiéra tímu Sampi proti SINNERS!


Včerajšok priniesol len jeden zápas keďže Entropiq Prague dostali free win od K23, no dnešok bude opäť plný CSka od 16:00 až do neskorého večera, kedy si to medzi sebou rozdajú dva CZ/SK TOP tímy!


Ako som už spomínala, včerajší deň bol mimoriadne krátky. Nielenže sa hral len jeden zápas, ale aj ten skončil veľmi rýchlo, keďže v zápase dominoval len jeden tím. Prvá mapa sa síce dostala až do predĺženia, no druhá už bola jednoznačná pre tím ex-MAD Lions, ktorí s prehľadom zvládli svoj vlastný map pick.


Najlepším hráčom zápasu bol hráč tímu ex-MAD Lions - Thomas "TMB" Bundsbaek s ratingom 1,23!Dnešný prvý zápas bude medzi Britmi z Into the Breach a Brazílcami z Case. Na streame budú zrejme opäť padať rekordy v sledovanosti, keďže všetci dobre vieme, že brazílsky fanúšikovia sú verní svojim krajanom a vždy ich veľmi radi podporia. Otázne však je, či sa podarí Brazílcom vyhrať, keďže štatisticky je jasným favoritom práve tím Into the Breach.


Into the Breach

16:00

Case


V druhom zápase uvidíme konečne premiéru novej Sampi zostavy, v ktorej aktuálne hrá aj Ladislav "GuardiaN" Kovács! Chalani doteraz len trénovali, takže sme všetci veľmi zvedaví ako sa im bude dariť proti zohranému tímu ako sú SINNERS! Samozrejme jasným favoritom sú SINNERS, ale keďže táto Sampi zostava zatiaľ nemá žiadne tímové štatistiky, tak ich nemôžme podceňovať. Možno ešte poriadne prekvapia.


SINNERS

19:00

Sampi


Zápasy môžete sledovať v našom rodnom jazyku ale aj v angličtine na týchto linkoch:

Taktiež na streame zbierate body a za tie si neskôr viete "kúpiť" okrem iného aj REPUBLEAGUE merch ako tričko, či šiltovku. Zatiaľ je však táto možnosť len na anglickom streame.


11 views

Recent Posts

See All
bottom of page