top of page
background_invisible.png
  • Dominika "RybkaSVK" Štibľaríková

Dnes prvýkrát uvidíme hrať nováčikov z Majoru


Včera nám odštartovala hlavná časť 3. sezóny, a dnes samozrejme pokračujeme! Dnes to bude o to zaujímavejšie, keďže sa predstaví aj najväčšie prekvapenia tohtoročného Majoru a tým myslím tím Bad News Eagles, a chýbať nebude ani česká organizácia Entropiq.


Najskôr však krátka rekapitulácia včerajších zápasov. Ako prvý sa proti sebe postavili ECSTATIC a 1WIN. Zápas bol veľmi vyrovnaný a rozhodlo sa až na tretej mape, no ak by 1WIN zabrali na druhej mape, mohli mať ľahký postup s 2 vyhratými mapami. ECSTATIC im však nič nedarovali a nakoniec sa im podarilo vyhrať predĺženie na druhej mape a nakoniec aj tretiu mapu, a tak posielajú 1WIN do lower bracketu.

  • 1WIN vybrali Dust2

  • ECSTATIC vybrali Vertigo

  • Ancient zostalo ako tretia mapa

Najlepším hráčom zápasu bol hráč tímu 1WIN - Aleksandr "TRAVIS" Timkiv s ratingom 1,28!

Večerný zápas začal s viac ako hodinovým meškaním kvôli predchádzajúcemu zápasu. Proti sebe nastúpili Eternal Fire a bývalá zostava MAD Lions. Veľa nechýbalo a opäť sme sa skoro dostali na tretiu mapu, avšak Eternal Fire nezvládli vyhrať svoj vlastný map pick v predĺžení, a tak si ex-MAD Lions odnášajú výhru 2:0 na mapy a Turkov posielajú do lower bracketu.

  • Eternal Fire vybrali Dust2

  • ex-MAD Lions vybrali Mirage

  • Inferno zostalo ako tretia mapa

Najlepším hráčom zápasu sa stal hráč tímu ex-MAD Lions - Justinas "jL" Lekavicius s ratingom 1,29!


V dnešnom prvom zápase uvidíme tím Bad News Eagles, ktorý prekvapil snáď každého na tohtoročnom Majore tým ako ďaleko to dotiahol. Proti ním sa postavia chalani zo Sprout. Vzájomné zápasy idú v prospech Sprout 4:1 na mapy, no BNE môžu poriadne prekvapiť, hlavne ak budú mať formu ako na Majore.

Vo večernom zápase nám nastúpi Entropiq so svojou ruskou zostavou proti Rusom z K23. Stávkové kancelárie udávajú ako favorita tím Entropiq, no vzájomné zápasy idú v prospech K23 a to v pomere 4:2 na mapy. Zápas by tak mohol byť napínavý a rozhodnúť by sa mohlo až na tretej mape.

Zápasy môžete sledovať na streane:

Taktiež na streame zbierate body a za tie si neskôr viete "kúpiť" okrem iného aj REPUBLEAGUE merch ako tričko, či šiltovku. Zatiaľ je však táto možnosť len na anglickom streame.


10 views

Recent Posts

See All
bottom of page