background_invisible.png
  • Dominika "RybkaSVK" Štibľaríková

Dnes prvýkrát uvidíme hrať nováčikov z Majoru


Včera nám odštartovala hlavná časť 3. sezóny, a dnes samozrejme pokračujeme! Dnes to bude o to zaujímavejšie, keďže sa predstaví aj najväčšie prekvapenia tohtoročného Majoru a tým myslím tím Bad News Eagles, a chýbať nebude ani česká organizácia Entropiq.


Najskôr však krátka rekapitulácia včerajších zápasov. Ako prvý sa proti sebe postavili ECSTATIC a 1WIN. Zápas bol veľmi vyrovnaný a rozhodlo sa až na tretej mape, no ak by 1WIN zabrali na druhej mape, mohli mať ľahký postup s 2 vyhratými mapami. ECSTATIC im však nič nedarovali a nakoniec sa im podarilo vyhrať predĺženie na druhej mape a nakoniec aj tretiu mapu, a tak posielajú 1WIN do lower bracketu.

  • 1WIN vybrali Dust2

  • ECSTATIC vybrali Vertigo

  • Ancient zostalo ako tretia mapa

Najlepším hráčom zápasu bol hráč tímu 1WIN - Aleksandr "TRAVIS" Timkiv s ratingom 1,28!

Večerný zápas začal s viac ako hodinovým meškaním kvôli predchádzajúcemu zápasu. Proti sebe nastúpili Eternal Fire a bývalá zostava MAD Lions. Veľa nechýbalo a opäť sme sa skoro dostali na tretiu mapu, avšak Eternal Fire nezvládli vyhrať svoj vlastný map pick v predĺžení, a tak si ex-MAD Lions odnášajú výhru 2:0 na mapy a Turkov posielajú do lower bracketu.

  • Eternal Fire vybrali Dust2

  • ex-MAD Lions vybrali Mirage

  • Inferno zostalo ako tretia mapa

Najlepším hráčom zápasu sa stal hráč tímu ex-MAD Lions - Justinas "jL" Lekavicius s ratingom 1,29!


V dnešnom prvom zápase uvidíme tím Bad News Eagles, ktorý prekvapil snáď každého na tohtoročnom Majore tým ako ďaleko to dotiahol. Proti ním sa postavia chalani zo Sprout. Vzájomné zápasy idú v prospech Sprout 4:1 na mapy, no BNE môžu poriadne prekvapiť, hlavne ak budú mať formu ako na Majore.

Vo večernom zápase nám nastúpi Entropiq so svojou ruskou zostavou proti Rusom z K23. Stávkové kancelárie udávajú ako favorita tím Entropiq, no vzájomné zápasy idú v prospech K23 a to v pomere 4:2 na mapy. Zápas by tak mohol byť napínavý a rozhodnúť by sa mohlo až na tretej mape.

Zápasy môžete sledovať na streane:

Taktiež na streame zbierate body a za tie si neskôr viete "kúpiť" okrem iného aj REPUBLEAGUE merch ako tričko, či šiltovku. Zatiaľ je však táto možnosť len na anglickom streame.


10 views

Recent Posts

See All