top of page
background_invisible.png
  • Dominika "RybkaSVK" Štibľaríková

Dnes sa predvedú SINNERS aj Enterprise!


Včerajšok bol opäť rýchli, no tentokrát sa už vypadávalo, a tak máme o dva tímy v skupine B menej. Dnes nás čaká pre zmenu upper bracket kde sa predvedú hneď dva domáce tímy!


Úvodný zápas odštartovali Into the Breach proti Finest. Zápas sa skončil už druhou mapu a aj to obe mapy boli extrémne rýchle, keďže Finest išli ako dobre zabehnutý stroj a nič svojim súperom nedarovali. Nakoniec tak po výhre aj na súperovej mape vyraďujú Into the Breach z 3. sezóny RPBLG a tak ITB končia na delenom 13-16. mieste!

  • Finest vybrali Vertigo

  • Into the Breach vybrali Overpass

  • Inferno zostalo ako tretia mapa

Najlepším hráčom zápasu sa stal hráč tímu Finest - Guy "anarkez" Trachtman s ratingom 1,62!


V druhom zápase sme mali Rusko - Brazílske derby, kde si to medzi sebou rozdali forZe a Imperial. Prvá mapa sa síce dostala až do predĺženia, no nakoniec forZe svoj map pick potvrdili a následne dokázali ukradnúť aj súperovu mapu a tak vyraďujú tím Imperial, ktorý končí na delenom 13-16. mieste.

  • forZe vybrali Dust2

  • Imperial vybrali Mirage

  • Inferno zostalo ako tretia mapa

Najlepším hráčom zápasu sa stal hráč tímu forZe - Andrey "Jerry" Mekhryakov s ratingom 1,27!


Dnes nás čakajú dva zápasy z upper bracketu a v každom z nich budeme mať domáci tím. Víťazný tím postúpi do finále upper bracketu a porazený tím spadne do lower bracketu, kde má stále šancu na postup. Dnešné zápasy tak budú nasledovné:


Štvrtok 16:00

SINNERS vs fnatic


Štvrtok 19:00

Enterprise vs MOUZ NXT


Ak si chcete užiť skvelé CSko, nezabudnite o štvrtej doraziť na stream a fandiť domácim tímom. Navyše dnes sa bude konať aj GIVEAWAY, v ktorom hráte o:

Pre zapojenie do giveaway stačí mať follow na Instagrame, Twitteri a navštíviť stránku Electroworld.cz


Taktiež môžete využiť 12% zľavu na nákup herného sortimentu na webe partnera - Electroworld.cz - stačí ak zadáte kód: EWGAM20


Link na dnešný stream:


12 views

Recent Posts

See All
bottom of page