top of page
background_invisible.png
  • Dominika "RybkaSVK" Štibľaríková

Dnes spoznáme finalistov 3. sezóny REPUBLEAGUE!


Blížime sa do finále, ktoré sa odohrá zajtra, no dnes nás ešte čakajú dva semifinálové zápasy, v ktorých sa rozhodne o tom, kto pôjde ďalej do finále!


Dnes bude opäť zmena v časoch jednotlivých zápasov. Prvý nám začne už čoskoro a to o 15:00, a odohrá sa medzi fnatic a Bad News Eagles! Zápas bude vo formáte BO3 a pevne verím, že sa spolu pozrieme aj na tretiu mapu. Vzájomné zápasy síce tieto tímy zatiaľ nemajú, no podľa stávkových kancelárií je favoritom zápasu práve tím fnatic. Už čoskoro uvidíme, či to tak naozaj bude.


Druhý zápas začne taktiež skôr ako zvyčajne a to o 18:00, teda len za predpokladu, že sa prvý zápas nenatiahne na tri mapy. V takom prípade môžeme očakávať určite dáke omeškanie, ale predsa na dobré sa čaká.. Večer proti sebe nastúpia tímy ECSTATIC a ex-MAD Lions. Obom tímom sa posledné zápasy mimoriadne darí, no zo vzájomných zápasov majú navrch ECSTATIC a to 6:2 na mapy. Rovnako tak ich aj stávkové kancelárie tipujú na favorita zápasu.


Tímy, ktoré dnes vyhrajú uvidíme zajtra vo finále 3. sezóny REPUBLEAGUE, no a porazené tímy sa stretnú v boji o tretie miesto, takže dnes nám ešte žiadny tím neopustí! Nezabudnite doraziť na stream, kde vás čaká kopec zábavy, a na EN streame navyše zbierate body za sledovanie, za ktoré si následne môžete "kúpiť" RPBLG merch :)


10 views

Recent Posts

See All
bottom of page