top of page
background_invisible.png
  • Dominika "RybkaSVK" Štibľaríková

Druhú V4 kvalifikáciu ovládnu Poliaci! Medzi nimi aj Snax a byali


Žiaľ už teraz s istotou vieme, že v dnešnom finále nebude ani jeden CZ/SK hráč. Do semifinále sa nám totižto prebojovali len poľské tímy.


Včera nám začala druhá otvorená kvalifikácia so zameraním pre V4 krajiny. Svoje šťastie skúsili aj domáce tímy ako ECLOT, eSuba, InsideGames, BRUTE a pod. Avšak nikto z nich to nedotiahol do dnešného semifinále a tak z celkového počtu registrovaných tímov, bolo ich 92, máme štyroch semifinalistov a všetko sú to Poliaci. Medzi nimi máme v dvoch tímoch ex-Virtus.Pro legendy: Pawel "byali" Bieliński a Janusz "Snax" Pogorzelski. Je tak dosť pravdepodobné, že týchto ostrieľaných chlapcov uvidíme vo finále proti sebe. Súpisky jednotlivých tímov sú nasledovné:

  • Forsaken: Klameczka, bajmi, AxEcH0y0y, Miseraaa, Flayy-

  • AzerbejdzanPL: byali, -Enzo, 9tapchan, -gRuChA, SaMeyo

  • UNGENTIUM: Sidneey, M4tthii, Groobi-, EXUS, refinedPrism

  • Dolej Miodu: Snax, nawrot_, KEiiiii, TimingIsAll, MaarkoosProti sebe sa postavia tímy Forsaken a AzerbejdzanPL a v druhom semifinále zase UNGENTIUM a Dolej Miodu. Ktorý z týchto zápasov bude streamovaný žiaľ zatiaľ nie je známe, tak či onak by to mohli byť veľmi zaujímavé zápasy. O zábavu tak bude postarané od 16:00 na REPUBLEAGUE streame:

A ako býva zvykom, od 19:00 sa môžete tešiť na finále, ktoré však môže meškať, ak sa niektorý zápas natiahne až na 3 mapy.


30 views

Recent Posts

See All
bottom of page