top of page
background_invisible.png
  • mdurica

Dynamo Eclot kvalifikovaní! Losovanie skupín a 2v2 turnaj nás čakajú už túto stredu.

Updated: Sep 7, 2021

Druhá sezóna o 100 000 eur je čoskoro tu! Poznáme víťazov oboch kvalifikácii a už v stredu 8. 9. losujeme počas nášho 2v2 Wingman turnaja jednotlivé skupiny REPUBLEAGUE TIPOS. Zúčastnia sa ho aj mnohí českí a slovenskí streameri ako Restt, Žolík, IX Gaming či Tynka.Dynamo Eclot s prehľadom vyhrávajú 🇨🇿🇸🇰 česko-slovenskú kvalifikáciu.

K1-FiDa, boby97, Valencio, ZEDc a noobiq si zahrajú v 2. sezóne REPUBLEAGUE TIPOS. Do kvalifikácie sa spomedzi iných tímov zapojili aj Fadee Gaming, Inside Games AC, Brute Juniors, Team Moops či Young Defeaters. Naša pozornosť však smerovala na Dynamo Eclot. V nedeľnom semifinálovom a finálovom zápase sa im podarilo zdolať tímy Cryptova Rising a risedf0. Zatiaľ čo im kvalitná Cryptova dal zabrať na troch mapách, tím risedf0 zdolali jednoznačne v grandfinále na dve mapy.


Záznam grandfinále CZ/SK kvalifikácie: https://www.twitch.tv/videos/1140972967
Tím Okura sa dostáva pod dánsku organizáciu DREAM.

Tento ukrajinsko-dánsky tím mal cestu do turnaja prostredníctvom 🇪🇺 celoeurópskej kvalifikácie jednoznačne ťažšiu. Konkurencie sa zapojilo viac a okrem zohratých celkov ako MAD Lions alebo Team Finest sa tu ocitli sa tu aj mix tímy stavané okolo legiend ako GeT_RiGhT alebo Dosia. Víťazi v zostave t0kk, alex666, M1SHE4KA, neiter2k a zibron prešli cez tímy ako Marlian eSports a Deportivo. V grandfinálovom zápase nakoniec zdolali portugalských FTW Esports a rezervovali si tak miesto v Season 2 - po novom pod dánskym ešportovým brandom DREAM.


Losovanie skupín 2. sezóny už túto stredu.

Prvé kola bojov o 100-tisícový prize-pool vďaka TIPOSu budú odhalené už čoskoro! Počas nášho livestreamu 8. septembra sa dozvieš, ktoré české a slovenské tímy vyzvú mená ako Entropiq, Dignitas, EXTREMUM, Eternal Fire či MIBR. Len pripomíname, že v každej skupine bude 1 česko-slovenský tím, ku ktorému dosadíme 3 zahraničné tímy.Okrem toho sa budeš môcť zapojiť do nášho 2v2 Wingman turnaja, ktorého sa zúčastnia aj streameri ako Restt, Žolík, IX Gaming, Tynka, KAPARZO, Miley a ďalší. Vysoko umiestnení zúčastnení a samotní výhercovia získajú od TIPOSu a REPUBLEAGUE CS:GO skiny alebo kvalitný herný gear. Na koniec streamu si pozrieme 2v2 showmatch Česko vs. Slovensko s rôznymi zápletkami v zložení IX gaming a Tynka proti Resttovi a Žolovi.


Ak ťa zaujíma domáci ešport alebo sa len chceš zabaviť na svojich obľúbených streameroch, nezabudni v stredu 8. septembra sledovať náš Twitch kanál a naše sociálne siete.


#GLHF


82 views

Recent Posts

See All
bottom of page