top of page
background_invisible.png
  • Dominika "RybkaSVK" Štibľaríková

Enterprise v napínavom zápase porážajú Imperial! Podarí sa to dnes aj SINNERS?


Včera bol v REPUBLEAGUE naozaj extrémne dlhý deň. Nie len, že sa oba zápasy rozhodli až na tretej mape, dokonca sa hralo aj niekoľko predĺžení na daných mapách!


V prvom zápase nastúpili Rusi z forZe proti MOUZ NXT. Zápas bol natoľko vyrovnaný, že sa každá jedna mapa rozhodla až v predĺžení! Tímy si nič nedarovali, avšak nakoniec boli o niečo málo lepší chalani z MOUZ NXT a tak vyhrávajú 2:1 na mapy.

  • forZe vybrali Dust2

  • MOUZ NXT vybrali Mirage

  • Nuke zostalo ako tretia mapa

Najlepším hráčom zápasu sa stal hráč tímu MOUZ NXT - Dorian "xertioN" Berman s ratingom 1,27!


Druhý zápas nám začal s meškaním hodinu a pol, a vďaka dravosti tímov, ktoré si nič nedarovali, sa zápas hral až do neskorej noci. Medzi sebou si to totižto rozdali domáci Enterprise proti Brazílcom Imperial a opäť padali rekordy v sledovanosti na streamoch. Ako by aj nie, keďže brazílska komunita je naozaj obrovská!

  • Imperial vybrali Mirage

  • Enterprise vybrali Inferno

  • Overpass zostalo ako tretia mapa

Najlepším hráčom zápasu sa stal hráč tímu Enterprise - Robert "manguss" Kasper s ratingom 1,24!


Dnes večer nás čakajú opäť dva zápasy a v jednom z nich uvidíme aj domáci tím. Hneď v úvode to však bude relatívne nová zostava fnatic proti Britom z Into the Breach. Podľa kurzov sú favoritom fnatic, avšak keďže ide o novú zostavu, nemusí to tak byť a vôbec by som sa nebála na víťaza tipovať práve Into the Breach.


Utorok 16:00

fnatic vs Into the Breach


V druhom zápase uvidíme nastúpiť Finest proti domácim SINNERS! Zo vzájomných zápasov vyhrávajú 5:4 na mapy práve Finest, rovnako ich ako favoritov uvádzajú aj stávkové kancelárie. Podarí sa domácemu tímu poraziť Finest? Uvidíme už dnes večer na streame!


Utorok 19:00

Finest vs SINNERS


Nezabudnite prísť fandiť večer na stream:


8 views

Recent Posts

See All
bottom of page