top of page
background_invisible.png
  • Dominika "RybkaSVK" Štibľaríková

Entropiq Prague žiaľ dnes neuvidíme v úvodnom zápase


Opäť sa to nezaobišlo bez zmien! Pre niekoho možno príjemná zmena, no pre niekoho nie, keďže sme ochudobnení o jeden zápas s našou domácou Entropiq Prague zostavou. O tom však viac dole v článku..


V úvode si už tradične zhrnieme včerajší hrací deň, kde sa nám hneď na začiatku predviedli Enterprise proti tímu ECSTATIC. Začiatok bol pre Enterprise veľmi priaznivý keďže sa im podarilo vyhrať súperov map pick a tak mohli ísť trošku kľudnejší na vlastnú mapu. Tou bol Overpass, a žiaľ, tu im šťastie vôbec neprialo a za CT sa im podarilo uhrať len 1 kolo. Presunuli sme sa tak na tretiu mapu, ktorá bola napínavá až do samého konca. Pôvodne síce Enterprise prehrávali 15:8 avšak chalani sa nakopli a dokázali uhrať ďalších 6 kôl za sebou, žiaľ to siedme už nezvládli a tak prehrali 14:16.

  • ECSTATIC vybrali Inferno

  • Enterprise vybrali Overpass

  • Dust2 zostalo ako tretia mapa

Najlepším hráčom zápasu sa stal hráč tímu ECSTATIC - Dion "FASHR" Derksen s ratingom 1,37!


Večerný zápas bol medzi Sprout a MOUZ NXT. Podľa štatistík išlo o dvoch vyrovnaných súperov, a aj to bolo vidieť už na prvej mape, no konečný výsledok má jasného víťaza. Poďme však po poriadku, prvá mapa bola natoľko vyrovnaná, že sa išlo do predĺženia, a keby len do jedného, boli rovno štyri! MOUZ tak po náročnom boji ukradli súperovu mapu a s chuťou sa mohli vrhnúť na vlastný map pick, ktorý sa im už podarilo s prehľadom vyhrať.

  • Sprout vybrali Vertigo

  • MOUZ NXT vybrali Mirage

  • Inferno zostalo ako tretia mapa

Najlepším hráčom zápasu bol hráč tímu MOUZ NXT - Jimi "Jimpphat" Salo s ratingom 1,27!


Dnes nás mali čakať dva zápasy, avšak hrať sa bude len jeden. Pôvodne mali o 16:00 hrať K23 proti Entropiq Prague, no K23 sa vzdali z dôvodu, že o 13:00 majú hrať BO3 zápas na Pinnacle Cup IV a ak by sa to natiahlo na 3 mapy, tak by s veľkou pravdepodobnosťou nestíhali odohral zápas proti EIQ. Entropiq tak postupujú ďalej a K23 spadli do lower bracketu.


Druhý zápas sa mal dnes hrať o 19:00 avšak presúva sa na 16:00, takže sa môžete tešiť na súboj medzi ex-MAD Lions a UNGENTIUM, v ktorom hrá mimochodom aj Pawel "byali" Bieliński. Favoritom tohto zápasu je práve bývalá zostava tímu MAD Lions, aj na základe posledných zápasov, no aj na základe vzájomných zápasov, ktoré sú v prospech levov a to 2:0.


Zápas si už tradične môžete vychutnať na REPUBLEAGUE streame:


2 views

Recent Posts

See All
bottom of page