top of page
background_invisible.png
  • Dominika "RybkaSVK" Štibľaríková

Ex-MAD Lions vyhrávajú 3. sezónu REPUBLEAGUE!Tretia sezóna sa nám kvôli nečakane ohlásenému Majoru natiahla na poriadne dlhé obdobie, avšak dnes je tu ten deň kedy je všetkému koniec, a my sa konečne dozvedáme, kto je ten najlepší z najlepších..


Našťastie aspoň finálový zápas sa nám natiahol až na 3 mapy a veru, že o zábavu bolo postarané už od začiatku! Prvú mapu - map pick ex-MAD Lions - dokázali fnatic ovládnuť hneď v úvode, kedy za CT viedli 13:2! Po zmene strán však ex-MAD Lions predviedli rovnaké divadlo a tak sa nám prvá mapa dostala až do predĺženia, z ktorého nakoniec vyšli víťazne práve ex-MAD Lions a to za stavu 19:16!


Druhú mapu si už dokázali fnatic obhájiť bez väčších problémov, keď za CT stranu nedovolili dať levom viac ako 3 kolá. Nuke nám tak skončil 16:10 v prospech fnatic!


Nasledovala tretia mapa - Ancient, kde ex-MAD Lions dokázali vyhrať prvú polovicu 9:6 za teroristickú stranu! Po výmene strán však fnatic nepredviedli rovnako dobrú hru, skôr naopak, predviedli niečo katastrofálne, keďže sa im podarilo za teroristov uhrať len 2 kolá. Ancient tak končí 16:8 v prospech ex-MAD Lions! Pre fnatic to musí byť obrovské sklamanie, najmä keď si spomenú na úvodnú mapu, ktorú vyhrávali 12:0...

  • ex-MAD Lions vybrali Mirage

  • fnatic vybrali Nuke

  • Ancient zostalo ako tretia mapa

Najlepším hráčom zápasu sa stal hráč tímu ex-MAD Lions - Volodymyr "Woro2k" Veletniuk s ratingom 1,51!


Ex-MAD Lions si za 1. miesto odnášajú krásnych 75 000$, no a fnatic berú 2. miesto so sumou 32 000$!
56 views

Recent Posts

See All
bottom of page