top of page
background_invisible.png
  • Dominika "RybkaSVK" Štibľaríková

Finále 2. sezóny REPUBLEAGUE!„Už je to tady!" Ako skandovali naši krajania v legendárnom filme Slunce, seno. Rovnako tak môžeme dnešným dňom aj my skandovať. Dnes sa nám totižto rozhodne o víťazovi druhej sezóny REPUBLEAGUE TIPOS!


Finále je naplánované dnes na 20:00 vo formáte BO3 a proti sebe sa nám postavia fnatic so svojou britsko-švédskou zostavou a Eternal Fire s čisto tureckým zložením.


fnatic vstúpili prvýkrát do 2. sezóny až v Play-off, kde boli pozvaní organizátormi a odkiaľ mali pomerne jednoduchú cestu až do finále, keďže každý zápas vyhrali 2:0 na mapy.


Eternal Fire sa však museli prebojovať od úplného začiatku a teda od skupinovej fázy. Vo svojej skupine B mali tímy Entropiq, DREAM UA a Sampi. Prvý zápas proti DREAM UA zvládli 2:0 na mapy, no v druhom zápase podľahli Rusom z Entropiq 0:2. Padli tak do eliminačného zápasu, v ktorom opäť narazili na DREAM UA a opäť ich odrovnali 2:0! Ich cesta do finále bola kľukatá no ak ste sledovali všetky zápasy, mohli ste si všimnúť ich progres. To, že sú horúcimi kandidátmi na finále bolo viac-menej jasné po výhre nad Virtus.pro, ktorí predviedli skvelú formu na PGL Majore, no na Turkov už nestačili. Vo štvrtok nám dokonca poslali do zápasu o tretie miesto Entropiq a tak sa dnes môžu postaviť proti legendárnemu tímu fnatic!Streamovať budú tentoraz aj samotní Eternal Fire na svojom Twitchi, no samozrejmosťou bude aj CZ/SK, či ENG stream:


Na záver ešte pripomínam giveaways od REPUBLEAGUE, do ktorých sa ešte dá zapojiť. Tak neváhajte a skúste šťastie:


1. GIVEAWAY

Prebieha na Twitteri REPUBLEAGUE, kde sa budú losovať 2 ľudia a každý si odnesie 1 knife. Hrá o Stattrak M9 Bayonet: Safari Mesh (FT) a Huntsman Knife: Tiger tooth (FN).


2. GIVEAWAY

Je na Instagrame REPUBLEAGUE, kde sa hrá o mikinu, tričko, šiltovku a KeyCaps.


3. GIVEAWAY

Je ešte stále giveaway na Instagrame Roman blade Pilný, kde súťažíte o HUNTSMAN KNIFE: Crimson web!78 views

Recent Posts

See All
bottom of page