top of page
background_invisible.png
  • Dominika "RybkaSVK" Štibľaríková

Fnatic vyhrávajú 2. sezónu REPUBLEAGUE!Slabší začiatok, no vynikajúci koniec pre britsko-švédsky celok! Pre nás divákov pripravili program na celý sobotňajší večer.


Finálový zápas nám začal o 20:00 a skončil niekedy okolo pol noci. Dokonalý finálový večer plný CSka, i keď trošku viac napínavosti by neuškodilo. Celé to začalo výberom máp:

  • Eternal Fire vybrali Vertigo

  • fnatic vybrali Inferno

  • Overpass zostalo ako tretia mapaŠtatisticky na všetkých mapách vyhrávali fnatic, no aj tak sa prvú mapu podarilo ukoristiť práve tímu z Turecka. Ako by aj nie, bol to ich vlastný map pick, takže vedeli čo robia. Vertigo tak išlo na stranu Eternal Fire s výsledkom 16:13!


Druhá mapa Inferno, pick fnatic, sa ukázala ako správna voľba pre tento celok. Fnatic v prvej polovici za Teroristov dokázali uhrať neuveriteľných 14 kôl! Zvyšné 2 za CT stranu už neboli žiadny problém a tak fnatic vyhrávajú vlastný map pick v pomere 16:2!


A máme tu tretiu mapu - Overpass! Opäť map pick, na ktorom sú viac doma fnatic ako Eternal Fire. EF nám začínali na CT strane, ktorá je podľa štatistík na 57% víťazná oproti T strane. Aj napriek tomu dokázali fnatic za Teroristov uhrať krásnych 10 kôl. Po výmene strán si hneď v pištoľkovom kole Freddy KRIMZ Johansson rozdal 4 hlavy s USP a bolo vymaľované! Fnatic dokázali poraziť Eternal Fire 16:7.


Finálový zápas nám tak končí 2:1 na mapy a môžeme byť len radi, že sa fnatic rozbehli až od druhej mapy, inak by hrozilo, že budú pokračovať s čistým štítom tzn. bez jedinej prehranej mapy počas celej druhej sezóny REPUBLEAGUE!


Najlepším hráčom zápasu bol hráč tímu fnatic - William mezii Merriman s krásnym ratingom 1,80!


Rozdelenie prize poolu 120 000$ tak je nasledovné:


1. MIESTO - 71 000$

2. MIESTO - 30 000$

3. MIESTO - 12 000$

4. MIESTO - 7 000$

Nezabúdajte, že ešte pár dní, konkrétne do 24.11 prebiehaj 2x giveaway:


1. GIVEAWAY

Prebieha na Twitteri REPUBLEAGUE, kde sa budú losovať 2 ľudia a každý si odnesie 1 knife. Hrá o Stattrak M9 Bayonet: Safari Mesh (FT) a Huntsman Knife: Tiger tooth (FN).


2. GIVEAWAY

Je na Instagrame REPUBLEAGUE, kde sa hrá o mikinu, tričko, šiltovku a KeyCaps.56 views

Recent Posts

See All
bottom of page