top of page
background_invisible.png
  • Dominika "RybkaSVK" Štibľaríková

Máme víťaza druhej otvorenej kvalifikácie do REPUBLEAGUE S3!


Včera to bolo zahraničné derby, v ktorom sa nám predstavil celkovo druhý kvalifikovaný tím do uzavretej kvalifikácie 3. sezóny REPUBLEAGUE! Z celkového počtu 248 tímov sme včera mohli vidieť 4 najlepšie.


Oba semifinálové zápasy už tradične začali o 16:00, a na RPBLG streame ste mohli sledovať prvý zápas medzi Into the Breach a HellRaisers. Zápas bol napínavý až do posledného kola, avšak ITB mali vždy lepšiu koncovku a tak im na postup do finále stačili len 2 mapy. Výber máp bol nasledovný:

  • Into the Breach vybrali Nuke

  • HellRaisers vybrali Mirage

  • Inferno zostalo ako tretia mapa

Into the Breach 2:0 HellRaisers

16:14 - 16:14


Prekvapivo, najlepším hráčom zápasu bol hráč tímu HellRaisers - Igor "w0nderful" Zhdanov s ratingom 1,33. Veľa nechýbalo a mohlo to byť celé úplne inak, hlavne na mape Nuke, kedy HR prehrali v závere až 9 kôl za sebou!

Druhý semifinálový zápas bol medzi Portugalcami z FTW a ruským tímom ARCRED. V tomto zápase sa hráči pozreli aj do tretej mapy, avšak jednotlivé mapy neboli až také tesné ako v predchádzajúcom zápase. Ako prvý vyberal mapu tím FTW:

  • FTW vybrali Nuke

  • ARCRED vybrali Ancient

  • Inferno zostalo ako tretia mapa

FTW 1:2 ARCRED

16:9 - 12:16 - 11:16


Najlepším hráčom zápasu bol hráč tímu ARCRED - Boris "Ryujin" Kim s ratingom 1,33.

No a máme tu finále, ktoré opäť začalo s menším omeškaním kvôli tímu ARCRED, ktorí hrali celé 3 mapy. Zápas tak začal o 19:20 a opäť to bolo na dlho, keďže tímy si nič nedarovali a rozhodlo sa až na tretej mape! Prvú mapu vyberal tím Into the Breach:

  • Into the Breach vybrali Nuke

  • ARCRED vybrali Inferno

  • Ancient zostalo ako tretia mapa

Into the Breach 2:1 ARCRED

11:16 - 16:4 - 16:14

Najlepším hráčom zápasu bol hráč tímu Into the Breach - Yaroslav "isk" Issakov s ratingom 1,39.Poznáme tak druhý kvalifikovaný tím, ktorý postupuje do uzavretej kvalifikácie, kde už čakajú tímy ako SINNERS, ENTERPRISE, Entropiq Prague, ENCE, forZe, Budapest Five, Apeks, Sprout a víťaz prvej otvorenej kvalifikácie, tím Sampi!


Dnes nám začína ďalšia otvorená kvalifikácia, avšak tentoraz to bude opäť len pre tímy z krajín V4. Aktuálne je registrovaných 55 tímov, tak ak chcete skúsiť šťastie kľudne sa prihláste. Máte na to čas do cca 17:50, potom sa registrácie uzatvoria a začína sa hrať. Na stream sa môžete opäť tešiť až zajtra, kedy bude REPUBLEAGUE streamovať 1 semifinálový zápas a na záver dňa finále.


35 views

Recent Posts

See All
bottom of page