top of page
background_invisible.png
  • Dominika "RybkaSVK" Štibľaríková

O zábavu sa dnes postarajú SINNERS aj Sampi


Dnešný stream si užijeme o to viac, že v každom zápase uvidíme domácich reprezentantov a to SINNERS aj Sampi, ktorým dnes pôjde o všetko! Najskôr však tradičné zhrnutie včerajších zápasov:


Prvý zápas bol medzi K23 a UNGENTIUM, a tak ako sa dalo očakávať, rozhodnuté bolo už po dvoch mapách. Síce sa prvá mapa natiahla až do predĺženia, ruskej zostave sa ju napokon podarilo vyhrať, a ich vlastný map pick bol už len čerešničkou na torte. UNGENTIUM tak v kvalifikácii definitívne končia a K23 budú musieť vyhrať ešte jeden zápas, aby sa kvalifikovali.

  • UNGENTIUM vybrali Ancient

  • K23 vybrali Inferno

  • Mirage zostalo ako tretia mapa


Najlepším hráčom zápasu sa stal hráč tímu K23 - Konstantin "Raijin" Trubarov s ratingom 1,45! Raijin si hneď na úvodnej mape dal takúto peknú ACE:V druhom zápase už išlo o priamy postup do hlavnej časti 3. sezóny REPUBLEAGUE! Hellslayers a ECSTATIC si nič nedarovali a tak sa zápas natiahol až na tri mapy. Ako to už väčšinou býva, tímy si vymenili svoje map picky, takže Dust2 šiel v prospech Hellslayers, zatiaľ čo ich pick Ancient zase uchmatli ECSTATIC. Tretiu mapu si ECSTATIC pekne rozohrali za CT stranu a nakoniec dotiahli do úspešného konca, a tak sa stávajú prvým kvalifikovaným tímom do 3. sezóny RPBLG! Hellslayers tak padajú do lower bracketu o záchranu, kde sa stretnú s tímom K23!

  • ECSTATIC vybrali Dust2

  • Hellslayers vybrali Ancient

  • Overpass zostalo ako tretia mapa


Najlepším hráčom zápasu bol hráč tímu ECSTATIC - Adrian "XELLOW" Guta s ratingom 1,28!


Dnes nás čakajú opäť dva zápasy! Hneď v prvom pôjde o postup do hlavnej časti, kde si to rozdajú SINNERS s tímom MOUZ NXT. Zatiaľ je na súpiske SINNERS na HLTV stále písaný NEOFRAG, ale ten už oficiálne hrá za OG, takže je dosť pravdepodobné, že chalani budú hrať opäť s couchom Tomkeejs, alebo budú mať hosťa. Každopádne favoritom zápasu je papierovo MOUZ NXT a vzhľadom na nekompletnú SINNERS zostavu je dosť možné, že sa im to aj podarí bez väčších problémov.

Vo večernom zápase pôjde o všetko, keďže porazený tím v kvalifikácii definitívne končí. V zápase sa utkajú Sprout proti novej zostave Sampi, ktorej sa úvodný zápas proti SINNERS nepodarilo vyhrať. Jednoznačným favoritom zápasu je tím Sprout, ale treba dúfať a držať palce našim. Možno ešte prekvapia.

Zápasy môžete sledovať na týchto linkoch:

Taktiež na streame zbierate body a za tie si neskôr viete "kúpiť" okrem iného aj REPUBLEAGUE merch ako tričko, či šiltovku. Zatiaľ je však táto možnosť len na anglickom streame.


0 views

Recent Posts

See All
bottom of page