top of page
background_invisible.png
  • Dominika "RybkaSVK" Štibľaríková

Posledná otvorená V4 kvalifikácia do REPUBLEAGUE je za nami!


Poľské derby sa nám skončilo a my už poznáme ďalší postupujúci tím z krajín V4. No nezúfajte, stále je šanca, že sa kvalifikuje ďalší CZ/SK tím, keďže ešte nás čaká jedna EU kvalifikácia. Bude to síce ťažší boj, ale nie nemožný!


Ako sme vás včera informovali, do semifinále druhej V4 kvalifikácie sa prebojovali len poľské tímy. Medzi nimi aj dva, v ktorých pôsobia bývalé legendy tímu Virtus.pro a to Pawel "byali" Bieliński a Janusz "Snax" Pogorzelski. Našťastie sa ich tímy nestretli v semifinále a tak sme si ich súboj mohli naplno vychutnať rovno vo finále. O tom však neskôr.


V prvom rade si rozoberieme semifinále, ktoré začalo o 16:00. Streamovaný zápas bol práve ten, v ktorom hral byali, takže AzerbejdzanPL vs GameAgents! Favoritom zápasu boli jednoznačne AzerbejdzanPL a nieto pochýb o tom, že si to jasným výsledkom aj obhájili.

  • GameAgents vybrali Inferno

  • AzerbejdzanPL vybrali Mirage

  • Nuke zostalo ako tretia mapa

AzerbejdzanPL 2:0 GameAgents

16:5 - 16:5


Najlepším hráčom zápasu bol hráč tímu AzerbejdzanPL - Pawel "byali" Bieliński s ratingom 1,73.Druhý semifinálový zápas v RPBLG nestreamovali, avšak tejto úlohy sa zhostil Izak a tak mohli Poliaci sledovať oba zápasy! Tu si to pre istotu spolu rozdali tím MONKE, kde hrá aj Snax, a tím UNGENTIUM, ktorí ako prví pickovali mapy:

  • UNGENTIUM vybrali Mirage

  • MONKE vybrali Ancient

  • Nuke zostalo ako tretia mapa

MONKE 2:0 UNGENTIUM

16:7 - 16:12


Najlepším hráčom zápasu bol hráč tímu MONKE - Kacper "Kylar" Walukiewicz s ratingom 1,35.A sme pri finálovom zápase, ktorý niektorí nazývali aj slovami "byali vs Snax" a že to bol naozaj zaujímavý zápas! Síce skončil po dvoch mapách, ale v oboch prípadoch to bolo tesné a vždy sa rozhodlo až v predĺžení. Ako prvý tu vyberal mapu tím MONKE:

  • MONKE vybrali Ancient

  • AzerbejdzanPL vybrali Nuke

  • Mirage zostalo ako tretia mapa

AzerbejdzanPL 0:2 MONKE

16:19 - 17:19


Najlepším hráčom zápasu bol hráč tímu MONKE - Kamil "KEi" Pietkun s ratingom 1,33.


Týmto sa nám uzatvára tretia otvorená kvalifikácia a tým pádom posledná pre krajiny V4. Čaká nás však ešte jedna EU kvalifikácia, ktorá štartuje už dnes o 14:00, takže ak máte záujem, môžete sa ešte registrovať na tomto odkaze, aktuálne je zaregistrovaných 202 tímov a medzi nimi aj domáce ako eSuba, ECLOT, Cryptova, eEriness Academy,..


20 views

Recent Posts

See All
bottom of page