top of page
background_invisible.png
  • Dominika "RybkaSVK" Štibľaríková

REPUBLEAGUE S2: Skupina B - 1. deň

Dnes sme si mohli pozrieť dva zaujímavé zápasy, v ktorých sa predstavili aj slovenskí a českí hráči. Ak sledujete domácu CS scénu, určite viete, že ide o REPUBLEAGUE turnaj, ktorý je pod záštitou našich krajanov, no podarilo sa mu preraziť do sveta a tak si naše domáce tímy môžu zmerať sily s tými najlepšími.

Entropiq

vs

Sampi

Toto je presne ten zápas, o ktorom bola reč! Domáci tím Sampi, ktorý je 278. vo svetovom rankingu CS:GO tímov, si dnes zahral proti tímu Entropiq, ktorý je 19. najlepší. Papierovo sú síce českým tímom, no ich zostava je plná Rusov. Zápas bol vo formáte BO3 a výber máp bol nasledovný:

  • Sampi vybrali Ancient

  • Entropiq vybrali Mirage

  • Vertigo zostalo ako tretia mapa


Entropiq 2:0 Sampi

Najlepším hráčom zápasu sa stal hráč tímu Entropiq - Aleksey 'El1an' Gusev s ratingom 1.88!

V druhom zápase skupiny B sa nám predstavil turecký tím Eternal Fire s hviezdami ako XANTARES, či woxic, ktorý hral ešte minulý rok v mousesports po boku Slováka David "frozen" Čerňanský. Proti nim sa postavili Ukrajinci z tímu DREAM UA.

Eternal Fire

vs

DREAM UA

Eternal Fire boli jasným favoritom už pred začatím zápasu. Stávkové kancelárie im dávali 93 % šancu na výhru a hneď ako sa začalo hrať bolo každému jasné prečo. S výberom mapy ako prvý začal tím DREAM UA:

  • DREAM UA vybrali Vertigo

  • Eternal Fire vybrali Inferno

  • Nuke zostalo ako tretia mapa


Eternal Fire 2:0 DREAM UA

Najlepším hráčom zápasu sa stal hráč tímu Eternal Fire - Buğra 'Calyx' Arkın s ratingom 1.56!

Už zajtra sa dočkáme vyraďovacích zápasov kde si proti sebe zmerajú sily Sampi vs DREAM UA o 13:00 a Entropiq vs Eternal Fire o 16:00, následne o 19:00 sa odohrá eliminačný zápas.

4 views

Recent Posts

See All
bottom of page