top of page
background_invisible.png
  • Dominika "RybkaSVK" Štibľaríková

REPUBLEAGUE S2: Skupina C - 2. deň

Aj dnes ste mohli fandiť našim na REPUBLEAGUE TIPOS SEASON 2 a to hneď v dvoch tímoch! Poďme si to pekne od začiatku rozobrať...


K23

vs

Izako Boars


Prvý dnešný zápas sa odohral medzi včerajšími porazenými tímami - ruský K23 proti poľskému Izako Boars! V tomto zápase išlo o veľa keďže porazený na turnaji automaticky končí. Aj dnes sa hral formát BO3 a ako prvý vyberali mapu Poliaci:

  • Izako Boars vybrali Nuke

  • K23 vybrali Overpass

  • Mirage zostalo ako tretia mapa

Zápas bol celkom vyrovnaný avšak nakoniec mali navrch hráči tímu K23 a s výhrou 2:0 posielajú Izako Boars domov..

K23 2:0 Izako Boars

Najlepším hráčom zápasu sa stal hráč tímu K23 - Daniil 'X5G7V' Maryshev s ratingom 1.56.


Enterprise

vs

Singularity


Asi najzaujímavejší a najočakávanejší doterajší zápas v druhej sezóne! Česko-slovenský Enterprise sa postavil proti tímu Singularity, v ktorom hrá aj Slovák Ladislav "GuardiaN" Kovács a jeho kolega z NAVI Denis "seized" Kostin. Favoritom zápasu boli samozrejme Singularity no naši sa nedali a bojovali až do poslednej mapy a že ich teda bolo... No poďme na výber:

  • Enterprise vybrali Inferno

  • Singularity vybrali Nuke

  • Overpass zostalo ako tretia mapa

Naozaj krásna hra od Enterprise a zaslúžený postup do Playoff bez jediného prehratého zápasu aj napriek tomu akých ťažkých súperov mali!


Enterprise 2:1 Singularity

Najlepším hráčom zápasu sa stal hráč tímu Enterprise - David 'forsyy' Bílý s ratingom 1.47.


K23

vs

Singularity


Tretí a posledný zápas bol eliminačný, takže porazený tím v tejto sezóne definitívne končí. Ako prvý vyberal mapu tím K23:

  • K23 vybrali Mirage

  • Singularity vybrali Nuke

  • Ancient zostalo ako tretia mapa

Na prvej mape dominovali K23 no druhá mapa Nuke bola o niečom inom! Po dlhom čase konečne napínavý zápas. Nádej na postup GuardiaNovho tímu žila až dokonca a chalani bojovali zo všetkých síl. Aj napriek nepriaznivému priebehu (13:15) sa im podarilo dorovnať a dostali sa do predĺženia, v ktorom nakoniec zvíťazili 4:0 - s konečným výsledkom 19:15! Nasledovala tretia mapa Ancient, no tu už Singularity nestačili na K23 a tak na turnaji končia.

K23 2:1 Singularity

Najlepším hráčom zápasu sa stal hráč tímu K23 - David 'n0rb3r7' Danielyan s ratingom 1.44.

Týmto sa nám dnes ukončila skupina C a v pondelok 11.10.2021 sa môžete tešiť na skupinu D, v ktorej máme opäť aj domáce tímy a to ECLOT a Entropiq Prague!


3 views

Recent Posts

See All
bottom of page