top of page
background_invisible.png
  • Dominika "RybkaSVK" Štibľaríková

REPUBLEAGUE TIPOS S2: 2. deň štvrťfinále!Dnes sa nám odohrá druhý a tým pádom posledný deň štvrťfinále! Opäť nás čakajú 2 zápasy vo formáte BO3.


Skôr ako sa vrhneme na dnešné zápasy, tak si zrekapitulujeme ako dopadol včerajšok. Prvý zápas bol medzi Turkami z Eternal Fire a dánskym tímom ECSTATIC, ktorý je v skutočnosti Lyngby Vikings - niektorí ten tohtoročný rebranding zobrali dosť vážne.. Favoritom zápasu bol práve tím ECSTATIC no v zápase to tak vôbec nevyzeralo. Ako prvý vyberal mapu tím ECSTATIC:

  • ECSTATIC vybrali Vertigo

  • Eternal Fire vybrali Overpass

  • Inferno zostalo ako tretia mapa

Najlepším hráčom zápasu bol hráč tímu Eternal Fire - Ismailcan XANTARES Dortkardes s ratingom 1,28.

V druhom zápase sa predviedli Rusi z Entropiq a Bulhari z Fiend. Prvý zápas prebehol ešte v pohode, no druhý zápas mal vyšší delay keďže tím Fiend hrá aktuálne v Maďarsku V4 Future Sports festival a Maďari mali problém s internetom. Keby to ukončili kontumačne, dopadlo by to rovnako, ale tak ako sa hovorí, "nevyskúšaš, nevieš". Fiend vyskúšali a nevedeli, či skôr neuhrali...

  • Fiend vybrali Mirage

  • Entropiq vybrali Nuke

  • Overpass zostalo ako tretia mapa

Najlepším hráčom zápasu bol hráč tímu Entropiq - Vladislav Krad Kravchenko s ratingom 1,38.


Dnešné štvrťfinálové zápasy budú mimoriadne zaujímavé! Ako prví si to rozdajú fnatic a Copenhagen Flames. Vzájomné zápasy majú tieto tímy 3 a všetky 3 sú v prospech Copenhagen Flames, avšak podľa stávkových kancelárií je favoritom tím fnatic. Tak či onak, kurzy sú opäť veľmi zaujímavé!

Druhý zápas by mohol opäť lámať rekordy v sledovanosti. Proti sebe totiž nastúpia Brazílci z GODSENT a Rusi z forZe! Obe tieto krajiny majú obrovské masy milovníkov CSka a určite prídu podporiť svojich krajanov. Ak ide o stávkovanie, favoritom je papierovo určite forZe, no človek nikdy nevie. Predsa len, je to BO3.

STREAM

Vidíme sa na streame a nezabúdajte, že stále prebieha giveaway o HUNTSMAN KNIFE: Crimson web na Instagrame Roman 'blade' Pilný!
71 views

Recent Posts

See All
bottom of page