top of page
background_invisible.png
  • Dominika "RybkaSVK" Štibľaríková

REPUBLEAGUE TIPOS S2: 3. Deň Play-off + GIVEAWAY!

Včera to bol boj zahraničných tímov, no dnes sa nám opäť predstaví aj domáca organizácia!

Včera to celé odštartovali Virtus.pro a Eternal Fire. Jasným favoritom zápasu bol tím Virtus.pro, ktorý nedávno prekvapivo zažiaril na PGL Majore. Opak bol však pravdou a VP nestačili na Turecký Eternal Fire! Prvá mapa síce skončila overtimom a hrali sa až 3 mapy, no aj tak boli Turci o trošičku lepší. Ako prvý vyberal mapu Virtus.pro:

  • Virtus.pro vybrali Inferno

  • Eternal Fire vybrali Overpass

  • Dust2 zostalo ako tretia mapa

Najlepším hráčom zápasu bol hráč tímu Virtus.pro - Dzhami 'Jame' Ali s ratingom 1.19! "Jame time" očividne stále funguje, aj keď VP prehrávajú.


Druhý zápas bol niečo na čo čakala veľká časť hráčov z Južnej Ameriky, konkrétne z Brazílie, ktorí prišli podporiť svojich krajanov z tímu 00Nation. Tí sa postavili proti Dánom z Lyngby Vikings. Ako prvý vyberal mapu tím z Dánska:

  • Lyngby Vikings vybrali Vertigo

  • 00Nation vybrali Dust2

  • Overpass zostalo ako tretia mapa

Najlepším hráčom zápasu bol hráč tímu Lyngby Vikings - Dion 'FASHR' Derksen s ratingom 1.28.


V prvom dnešnom zápase sa nám predstaví Dánsky tím Copenhagen Flames, ktorý snáď každého šokoval svojim výkonom na Majore. A proti nim nastúpi Švédsky Dignitas, v ktorom hrajú legendy ako Patrik 'f0rest' Lindberg, či Adam 'friberg' Friberg! Myslím, že po tom, čo CPHF predviedli pred pár dňami, sú práve oni pre každého jasným favoritom. Aj keď vzájomné zápasy majú s Digni vyrovnané v pomere 3-3.

V druhom dnešnom zápase sa nám predstaví domáci tím Dynamo ECLOT a proti nemu nastúpia opäť Brazílčania. Tentokrát pôjde o tím GODSENT, ktorý zrovna moc nezažiaril na PGL Majore. Vzájomné zápasy tieto dva tímy zatiaľ nemajú, no zahraničné stávkové kancelária to odhadujú na vyrovnaný zápas tzn. 50-50.

U nás na Slovensku je však jasným favoritom tím GODSENT s kurzom 1.06 a na ECLOT je 6.97. Uvidíme teda, či to bude taký jednoznačný zápas, ako predpovedajú naši krajania. Osobne sa však skôr prikláňam k tomu vyrovnanému zápasu a myslím, že ECLOT má šancu aj na výhru. Predsa len s Brazílskym CSkom už majú skúsenosti. Zhruba pred mesiacom sa im podarilo poraziť MIBR 2-0 na mapy. Síce tú druhú mapu vyhrali kontumačne, ale na tej prvej bojovali oba tímy a ECLOT mali navrch. Prečo teda nevyužiť taký krásny kurz a neskúsiť to?


STREAM

V závere opäť pripomínam prebiehajúce súťaže na Twitchi. Počas sledovania streamu sa viete zapojiť a vyhrať REPUBLEAGUE merch! Taktiež beží súťaž o CS:GO nôž HUNTSMAN KNIFE: Crimson web na Instagrame Roman 'blade' Pilný!22 views

Recent Posts

See All
bottom of page