top of page
background_invisible.png
 • Dominika "RybkaSVK" Štibľaríková

REPUBLEAGUE TIPOS S2: A máme tu semifinále!Včera sa nám dohrali posledné dva štvrťfinálové zápasy, čo znamená, že dnes sa môžeme vrhnúť na semifinále!


Posledné štvrťfinálové zápasy boli jednoznačné a oba skončili jasným výsledkom 2:0! Ako prví si to včera rozdali fnatic a Copenhagen Flames. CPH Flames začali prvú mapu pekne, avšak nepodarilo sa im ju dotiahnuť do úspešného konca a následne prehrali aj svoj map pick:

 • fnatic vybrali Nuke

 • Copenhagen Flames vybrali Ancient

 • Overpass zostalo ako tretia mapa

Najlepším hráčom zápasu bol hráč tímu fnatic - Alex ALEX McMeekin s ratingom 1,36.

V druhom zápase sa nám predviedli Brazílčania z GODSENT a Rusi z forZe. Musím povedať, že Brazílčania príjemne prekvapili a dokázali vziať obe mapy pre seba. Síce forZe odolávali na vlastnom map picku, no aj tak to GODSENT dotiahli v predĺžení do úspešného konca. Výber máp bol nasledovný:

 • GODSENT vybrali Overpass

 • forZe vybrali Inferno

 • Nuke zostalo ako tretia mapa

Najlepším hráčom zápasu bol hráč tímu GODSENT - Joao felps Vasconcellos s ratingom 1,47.


Týmto sa nám celé štvrťfinále uzatvára a my sa môžeme rovno prehupnúť do semifinále, ktoré sa odohrá celé dnes! Dnes to budú tak opäť 2 zápasy, z ktorých víťazné tímy uvidíme v sobotnom finále. Tie porazené sa, taktiež v sobotu, utkajú v boji o tretie miesto. Tak či onak, ani jeden z týchto tímov už neodíde na prázdno, keďže aj štvrté miesto dostáva finančnú odmenu! Celkový prize pool je $ 120 000 a deliť sa bude nasledovne:

 1. $ 71 000

 2. $ 30 000

 3. $ 12 000

 4. $ 7 000

Poďme už ale k zápasom. Prvý dnešný bude medzi GODSENT a fnatic! Vzájomné zápasy tieto 2 tímy nemajú, no myslím, že fnatic by mohli mať navrch.

V druhom zápase sa proti sebe postavia Eternal Fire a Entropiq. Toto bude určite veľmi napínavý zápas, a ak sa podarí Eternal Fire vyhrať nad EIQ, tak si myslím, že sú horúcimi adeptmi na víťazov. Zo vzájomných zápasov však vychádza víťazne práve Entropiq, ktorý má na konte 4 výhry a 1 prehru.

STREAM

V závere si ešte povieme o skvelých giveaways, ktoré vznikli práve vďaka REPUBLEAGUE:


1. GIVEAWAY

Prebieha na Twitteri REPUBLEAGUE, kde sa budú losovať 2 ľudia a každý si odnesie 1 knife. Hrá o Stattrak M9 Bayonet: Safari Mesh (FT) a Huntsman Knife: Tiger tooth (FN).2. GIVEAWAY

Je na Instagrame REPUBLEAGUE, kde sa hrá o mikinu, tričko, šiltovku a KeyCaps.
3. GIVEAWAY

Je ešte stále giveaway na Instagrame Roman blade Pilný, kde súťažíte o HUNTSMAN KNIFE: Crimson web!

40 views

Recent Posts

See All
bottom of page