top of page
background_invisible.png
  • Dominika "RybkaSVK" Štibľaríková

REPUBLEAGUE TIPOS S2: Dnes začína štvrťfinále!


Jedna etapa sa končí a druhá začína. No a práve dnes je ten deň, kedy začína naša štvrťfinálová cesta!

Najskôr si však, tak ako vždy, zrekapitulujeme včerajšok, ktorý bol vyraďovací a len tí najlepší nám mohli postúpiť do dnešného štvrťfinále. V prvom zápase to bol ruský tím forZe, ktorý o postup bojoval s ďalším ruským tímom a to K23. Ako prvý vyberali mapu forZe:

  • forZe vybrali Nuke

  • K23 vybrali Inferno

  • Mirage zostalo ako tretia mapa

Najlepším hráčom zápasu bol hráč tímu forZe - Evgeny Norwi Ermolin s ratingom 1.28.

V druhom zápase sa predviedol legendárny tím fnatic so svojou prevažne britskou zostavou, a proti nim sa postavili Portugalci z tímu SAW. Ako prvý v tomto zápase vyberali mapu práve SAW:

  • SAW vybrali Ancient

  • fnatic vybrali Inferno

  • Nuke zostalo ako tretia mapa

Najlepším hráčom zápasu bol hráč tímu fnatic - Owen smooya Butterfield s ratingom 1.52.


Týmto teda máme Play-off ukončené a môžeme sa veselo vrhnúť na štvrťfinále, ktoré bude rozdelené do 2 dní a to dnes a zajtra. Víťaz samozrejme postupuje do semifinále a porazený tím definitívne končí!


Ako prví sa do seba dnes pustia Eternal Fire a ECSTATIC. Vzájomné zápasy tieto dva tímy zatiaľ nemajú, no podľa stávkových kancelárií je favoritom zápasu tím ECSTATIC. Zápas bude BO3, takže dopadnúť to môže akokoľvek, no osobne si myslím, že Eternal Fire by to mohli vyhrať.

Vo večernom zápase nastúpi CZ organizácia s ruskou zostavou - Entropiq, a proti nim sa postavia Bulhari z tímu Fiend. Vzájomné zápasy sú v prospech Entropiq a to v pomere 5 výhier, 2 prehry a 1 remíza. Podľa stávkových kancelárií sú taktiež favoritom Entropiq.


STREAM

Vidíme sa na streame a nezabúdajte, že stále prebieha giveaway o HUNTSMAN KNIFE: Crimson web na Instagrame Roman 'blade' Pilný!

66 views

Recent Posts

See All
bottom of page