top of page
background_invisible.png
  • Dominika "RybkaSVK" Štibľaríková

REPUBLEAGUE TIPOS S2: Play-in info

Vo štvrtok a v piatok nám pokračuje REPUBLEAGUE TIPOS SEASON 2 a my tu máme pre vás opäť info k nadchádzajúcim zápasom. Navyše sa nám udiala dosť zásadná zmena, tak si o tom poďme povedať viac.
Zrejme si spomínate, že zo skupiny A postúpili tímy Fiend z Bulharska a ruský EXTREMUM, ktoré získali vo svojej skupine oba po 6 bodov. Na treťom mieste skončili Dignitas s 3 bodmi a posledná bola eSuba s 0 bodmi. Postupujúce tímy budú teraz hrať Play-in časť, avšak tím EXTREMUM by ste hľadali márne.

Rusi benchli celý svoj CS:GO tím, takže v REPUBLEAGUE sa uvoľnil slot pre jeden tím! Škoda, že práve eSuba nevyhrala ani jeden zápas, mohli sme mať v tejto časti ďalší CZ/SK tím. Bodovo je však na treťom mieste práve tím Dignitas a preto sa do turnaja vracajú!

Zo skupiny B nám postúpili Entropiq so svojou ruskou zostavou a z druhého miesta to boli Turci z Eternal Fire.

V skupine C dominoval domáci tím Enterprise, ktorý postúpil bez jedinej prehry a následne sa k nim pridal ruský tím K23, ktorý sa prebojoval z eliminačného zápasu.

V poslednej skupine D sme mali až dva domáce tímy avšak postup sa podaril len jednému a to Dynamo ECLOT, ktorý postúpil z druhého miesta. Z toho prvého prešli s ľahkosťou Francúzi z LDLC.

A ako som už spomínala, najbližšie zápasy nás čakajú už tento štvrtok, piatok a budú to konkrétne štyri zápasy, každý vo formáte BO3!

Štvrtok

  • 16:00 Enterprise vs Dynamo ECLOT

  • 19:00 LDLC vs K23

Piatok

  • 16:00 Entropiq vs Dignitas

  • 19:00 Fiend vs Eternal Fire

Všetky zápasy budú streamované cez Twitch v rôznych jazykoch:

No a ešte mám pre vás taký malý tip, ak vám bolo už 18 rokov a radi by ste si prilepšili, určite mrknite na tieto zápasy, pretože kurzy sú dosť vysoké!
4 views

Recent Posts

See All
bottom of page