top of page
background_invisible.png
 • Dominika "RybkaSVK" Štibľaríková

REPUBLEAGUE TIPOS S2: Zápas o tretie miesto sa presúva na dnes!Pozor prichádza zmena času a dátumu nadchádzajúceho zápasu o tretie miesto!


Zápas o tretie miesto sa mal pôvodne odohrať zajtra ešte pred finálovým zápasom, avšak vzhľadom na to, že Entropiq sa aktuálne zúčastňuje aj V4 Future Sports festivalu a práve zajtra o 16:30 majú zápas tam, nebolo možné aby hrali aj v REPUBLEAGUE! Z tohto dôvodu sa organizátori rozhodli presunúť zápas o 3. miesto už na dnes večer:


Favoritom zápasu je papierovo tím Entropiq, ale aj Brazílčania môžu prekvapiť a aj keby nie, nemusia zúfať, keďže majú minimálne $ 7 000 istých:

 1. $ 71 000

 2. $ 30 000

 3. $ 12 000

 4. $ 7 000

Poďme si ale ešte zhrnúť včerajšie semifinálové zápasy, ktoré dopadli dosť jednoznačne. Prvý zápas bol medzi GODSENT a fnatic. Fnatic bez najmenšieho zaváhania dokázali vyhrať aj súperov map pick, a tak postupujú do zajtrajšieho finále!

 • fnatic vybrali Overpass

 • GODSENT vybrali Nuke

 • Ancient zostalo ako tretia mapa

Najlepším hráčom zápasu bol hráč tímu fnatic - Freddy KRIMZ Johansson s ratingom 1,41.

Druhý zápas mal delay, pretože Česká organizácia s ruskou zostavou Entropiq mala včera zápas na V4 Future Sports Festivale proti Enterprise. O ich zápase sa rozhodlo až v tretej mape, takže chalani sa nestíhali dostaviť o 19:00 na zápas v REPUBLEAGUE. Štart bol teda o 20:20, no chalani boli zrejme z toho skoro 4 hodinového zápasu už unavení, a tak nedokázali vzdorovať Tureckému Eternal Fire.

 • Eternal Fire vybrali Dust2

 • Entropiq vybrali Mirage

 • Vertigo zostalo ako tretia mapa

Najlepším hráčom zápasu bol hráč tímu Eternal Fire - Ismailcan XANTARES Dortkardes s ratingom 1,50.


STREAM


Na záver pripomínam giveaways, ktoré vznikli práve vďaka REPUBLEAGUE:


1. GIVEAWAY

Prebieha na Twitteri REPUBLEAGUE, kde sa budú losovať 2 ľudia a každý si odnesie 1 knife. Hrá o Stattrak M9 Bayonet: Safari Mesh (FT) a Huntsman Knife: Tiger tooth (FN).


2. GIVEAWAY

Je na Instagrame REPUBLEAGUE, kde sa hrá o mikinu, tričko, šiltovku a KeyCaps.


3. GIVEAWAY

Je ešte stále giveaway na Instagrame Roman blade Pilný, kde súťažíte o HUNTSMAN KNIFE: Crimson web!
15 views

Recent Posts

See All
bottom of page