top of page
background_invisible.png
  • mdurica

Restta so Žolíkom porazili Tynkaa a IX Gaming. Showmatch od REPUBLEAGUE priniesol kopu zábavy.

Updated: Oct 27, 2021Česko-slovenský Twitch v stredu ovládol 2v2 wingman turnaj od REPUBLEAGUE TIPOS. 128 dvojíc súperilo o herný gear a skiny, videli sme showmatch medzi Českom a Slovenskom a súťažili o zberateľské CS:GO kartičky. Ak sa ti nepodarilo vyhrať, založ si Space účet od Slovenskej Sporiteľne s bonusom 60 eur a zapoj sa do súťaže o ďalších 600 eur na čokoľvek, čo ťa robí šťastným.


Tynkaa a IX Gaming vyškolili Restta so Žolíkom.

Počas showmatchu CZE vs. SVK sme mali možnosť vidieť 2v2 súboje na troch mapách. Prvou z nich bola mini edícia známej mapy Inferno. Už v prvých kolách sa ukázalo, že sa dvojice šikovne adaptovali na miniatúrnu mapu. Na serveri sa ocitli brokovnice, tasery ale aj ambiciózne Resttove AWP. Slovenskí reprezentanti mali spočiatku na vrch, no predĺženie rozhodlo v prospech českého dua. Showmatch sa nevyhol ani rôznym zápletkám z našej produkcie. Na mape Guard sme tímom menili gravitáciu, spomaľovali a zrýchľovali čas a rozpútali hádzanú s granátmi. Do tretej mapy vstupovali Tynkaa a IX Gaming s dvoma výhrami na konte a ani rozhodujúci Overpass, ktorý si tímy vybrali, nebol výnimkou. Zástupcovia Česka aj na tejto mape vo férových podmienkach ukázali, že sú vo forme. S prehrou 0:3 navrhli Restt so Žolíkom v pozápasovom rozhovore, že by REPUBLEAGUE mali zorganizovať aj odvetu vo Warzone, prípadne nabudúce radšej vybrať pre reprezentáciu niekoho lepšieho.Nový formát od REPUBLEAGUE sa nevyhol ani rôznym súťažiam.

Počas celého streamu sme kládli súťažné otázky o CS:GO zberateľské kartičky. Ak si však nevyhral, nezúfaj - Slovenská Sporiteľňa ti aj naďalej ponúka bonus 60 eur k Space účtu, ktorý si môžeš cez appku George založiť behom pár minút. Ak sú tvoje ambície vyššie, zapojiť sa môžeš aj do súťaže o ďalších 600 eur. Tieto peniaze ti majú poslúžiť na čokoľvek, čo ťa robí šťastným. Či to bude nový headset, farebnejšia klávesnica, lepší wifi router alebo niečo úplne iné, necháme už na tebe.
Turnaja sa zúčastnili aj mnohí iní českí a slovenskí streameri.

Videli sme obdivuhodné výkony, ale aj veľké prehry. Streamerka TheWhiteMish sa spolu s PATR7KK dostala až do semifinále a ocitla sa teda spomedzi svojich streamerských kolegov v turnaji najďalej. Andrej “AndyBee” Bičan pokračoval v tradícii jeho účasti v REPUBLEAGUE turnajoch a vypadol rovno v prvom kole bez jediného killu. O to zábavnejší pozápasový rozhovor sme s ním však mali. Zo 128 dvojíc to boli práve zepHs a doNatural (NUPS) a Muttenzi s Randomom (CHELLOU GAJS), ktorí si zahrali vo finále. Súboj bol tesný a do poslednej chvíle sme nevedeli kto sa stane víťazom. Na mape číslo dva totiž NUPS predviedli comeback z osembodového deficitu a svoju šnúru kôl za sebou nakoniec v predĺžení zaklincovali.318 views

Recent Posts

See All
bottom of page