top of page
background_invisible.png
  • Dominika "RybkaSVK" Štibľaríková

SINNERS a Sampi včera neuspeli, dnes sa predvedie Entropiq Prague


V oboch včerajších zápasoch sme mohli vidieť domáce tímy, dnes to však bude len v jednom zápase. Podarí sa im dnes uspieť, a budeme mať konečne prvý CZ/SK kvalifikovaný tím?


Včerajší prvý zápas bol medzi SINNERS a MOUZ NXT. Víťazný tím sa kvalifikoval do hlavnej časti 3. sezóny, no a porazený bude mať šancu na postup v lower brackete. Prekvapivo za SINNERS ako piaty hráč nastúpil už odídený NEOFRAG, no aj napriek tomu, že chalani hrali v starej zostave, nepodarilo sa im zdolať rozbehnutú MOUZ zostavu, ktorá ich dokázala porazil s prehľadom 2:0 na mapy!

  • MOUZ NXT vybrali Nuke

  • SINNERS vybrali Inferno

  • Ancient zostalo ako tretia mapa

Najlepším hráčom zápasu bol hráč tímu MOUZ NXT - Dorian "xertioN" Berman s ratingom 1,74!


V druhom zápase nastúpil Sprout proti domácemu tímu Sampi. Mnohí čakali, že to bude "ez win" pre Sprout, avšak Sampi prekvapili hneď na druhej mape! Dust2 majú zrejme Sampi dosť dobre nahranú, keďže prvú polovicu dokázali vyhrať za teroristov s rozdielom 12:3. Tretia mapa žiaľ nešla podľa plánu a tak nám tím Sampi končí v uzavretej kvalifikácii na delenom 13-16. mieste.

  • Sprout vybrali Inferno

  • Sampi vybrali Dust2

  • Ancient zostalo ako tretia mapa

Najlepším hráčom zápasu bol hráč tímu Sprout - Fritz "slaxz" Dietrich s ratingom 1,40!


Dnes nás čakajú opäť dva zápasy a začneme hneď zápasom z lower bracketu, kde sa predvedú Budapest Five a Brazílci z Case. Podľa stávkových kancelárií sú na tom trošku lepšie chalani z Case, ale ťažko dopredu hovoriť. Predpokladám, že to bude veľmi vyrovnaný zápas a pôjde skôr o to komu ako sadne daná mapa.

Vo večernom zápase uvidíme opäť domáci tím, a to Entropiq Prague, ktorý sa sem dostal po darovanom postupe od K23. Proti EIQ nastúpi zostava ex-MAD Lions, ktorá sem postúpila po výhre nad UNGENTIUM. Chalani z bývalej MAD Lions zostavy sú na tom štatisticky lepšie a preto sú jasným favoritom tohto zápasu. Možno aj z toho dôvodu, že Entropiq Prague majú dvoch novších hráčov a nemusia byť ešte úplne dobre zohratí.

Toľko k dnešku a vidíme sa večer na streame :)


3 views

Recent Posts

See All
bottom of page