top of page
background_invisible.png
  • Dominika "RybkaSVK" Štibľaríková

SINNERS aj Enterprise sa prepadávajú do lower bracketu! Dnes ich čaká boj o všetko


Včera sa v oboch zápasoch predviedli domáce tímy a to SINNERS a Enterprise. Ako dopadol upper bracket si povieme v článku:


Úvodný zápas prebiehal medzi SINNERS a fnatic. Každý tím dokázal vyhrať svoj map pick, a tak sa zápas rozhodol až na tretej mape, no žiaľ v neprospech domácich SINNERS. Fnatic na svojej mape nedovolili dať SINNERS viac ako 3 kolá, a na rozhodujúcej tretej mape dokázali poriadne potrápiť našich za CT stranu kedy im pustili len 2 kolá. Fnatic tak postupujú do upper bracket finále a SINNERS posielajú do lower bracketu, kde si to rozdajú proti forZe.

  • fnatic vybrali Mirage

  • SINNERS vybrali Vertigo

  • Overpass zostalo ako tretia mapa

Najlepším hráčom zápasu sa stal hráč tímu fnatic - Freddy "KRIMZ" Johansson s ratingom 1,29!


Vo večernom zápase ste mohli vidieť Enterprise a MOUZ NXT! Hneď prvá mapa skončila až v predĺžení, a to v prospech domácich Enterprise. Nasledoval map pick MOUZ NXT, ktorí si svoju mapu obhájili a tak sme sa mohli pozrieť na tretiu mapu. Mirage však dopadol veľmi zle pre Enterprise, ktorí boli schopní uhrať len 2 kolá. Tak sa nám Enterprise prepadávajú do lower bracketu, kde budú hrať o záchranu.

  • Enterprise vybrali Inferno

  • MOUZ NXT vybrali Nuke

  • Mirage zostalo ako tretia mapa

Najlepším hráčom zápasu sa stal hráč tímu MOUZ NXT - Hubert "szejn" Światly s ratingom 1,27!


Dnes nás čaká lower bracket, v ktorom máme po včerajších zápasoch SINNERS a Enterprise, a na nich už čakajú Finest a forZe. Tím, ktorý prehrá definitívne končí v 3. sezóne REPUBLEAGUE! Podarí sa domácim tímom prebojovať ďalej, alebo sa s nimi rozlúčime? To zistíme už dnes na streame. No pozor! Máme tu zmenu času zápasov:


Piatok 15:00

forZe vs SINNERS


Piatok 18:00

Enterprise vs Finest9 views

Recent Posts

See All
bottom of page