top of page
background_invisible.png
  • Dominika "RybkaSVK" Štibľaríková

SINNERS dokázali zdolať Sampi aj v neúplnej zostave


Včera bol nabitý deň plný dobrého Counter-Striku, a aj keď by sa mohlo zdať, že oba zápasy skončili jednoznačne, až také jednoduché to nebolo. Poďme si to teda pekne po poriadku rozobrať.


Prvý zápas bol medzi Britmi z Into the Breach a Brazílcami z tímu Case. Štatisticky boli jasným favoritom práve Into the Breach, a aj to tak na prvej mape vyzeralo, keďže dokázali vyhrať až 14 kôl za teroristov na mape Inferno. Po výmene strán to chvíľku vyzeralo, že konečne začnú Case vzdorovať, avšak darilo sa im to len 3 kolá až to napokon Briti celé uzavreli za stavu 16:4.


Nasledovala druhá mapa, Ancient, ktorá bola pickom tímu Case, takže začínali za teroristov. Síce boli v menšej nevýhode, no i tak sa im podarilo uhrať 6 kôl a tak prvá polovica skončila 9:6 pre Into the Breach. Po výmene strán sa scenár opakoval a opäť to skončilo 9:6 pre CT stranu, a tak sme sa mohli pozrieť do predĺženia. Ani to však nestačilo a tak sa rozhodlo až v druhom predĺžení, kedy posledné dve kolá urvali Briti.

  • Into the Breach vybrali Inferno

  • Case vybrali Ancient

  • Mirage zostalo ako tretia mapaNajlepším hráčom zápasu bol hráč tímu Into the Breach - Cai "CYPHER" Watson s ratingom 1,35!


Druhý zápas bol zápas, na ktorý CZ/SK komunita čakala od ohlásenia novej Sampi zostavy, a konečne sme sa dočkali! SINNERS ako domáca jednotka proti Sampi, ktorí podpísali ostrieľanú legendu menom Ladislav "GuardiaN" Kovács. Fanúšikovia sa rozdelili na dva tábory - niektorí očakávali, že to bude ez win pre zohraných SINNERS, iní zase dúfali, že GuardiaNove skúsenosti, ktoré odovzdal spoluhráčom prekvapia protihráčov. Prvá mapa, pick Sampi, však vyzerala ako veľmi zlá voľba pre Sampi, aj napriek tomu, že SINNERS nehrali vo svojej stálej zostave. Namiesto Adam "NEOFRAG" Zouhar hral ich coach Tomáš "Tomkeejs" Tomka. Dôvodom mali byť problémy s PC u NEOFRAGa. Ale poďme späť k zápasu. Chalani zo Sampi síce začínali za teroristov, no prvých 7 kôl neboli schopní ani len položiť bombu. Zapájať sa začali až od ôsmeho kola, no aj tak prvú polovicu prehrali Sampi 4:11. Po výmene strán to chvíľku vyzeralo, že by možno dokázali otočiť, avšak SINNERS sa nedali a nakoniec porazili Sampi 16:9.


Nasledoval map pick SINNERS - Inferno! Je to ich najlepšia mapa, navyše už mohli hrať s NEOFRAGom, a tak každý očakával, že to bude ešte jednoduchšie ako Overpass, avšak Sampi sa nedali a poriadne prekvapili. Prvých 6 kôl vyhrávali Sampi 6:0, avšak potom sa SINNERS podaril plant bomby a pomaly sa to začalo otáčať až napokon SINNERS urvali prvú polovicu 8:7. Po výmene strán to opäť vyzeralo nádejne keď sa Sampi podarilo vyhrať pištoľky a následne ďalšie 2 kolá. Potom však prišiel nákup z CT strany a SINNERS dokázali uhrať 7 kôl za sebou až na 15:10. Sampi síce odolávali, ale len 2 kolá a tak sa celý zápas skončil v prospech SINNERS za stavu 16:12. Škoda, že sme sa nakoniec nedostali na tretiu mapu, mohlo to byť ešte zaujímavé.

  • Sampi vybrali Overpass

  • SINNERS vybrali Inferno

  • Ancient zostalo ako tretia mapaNajlepším hráčom zápasu sa stal hráč tímu SINNERS - David "forsyy" Bílý s rartingom 1,46!

A tu mám pre vás jednu chuťovku v podaní hráča Max "SHOCK" Kvapil, ktorý si takto krásne poradil so Sampi na prvej mape:
3 views

Recent Posts

See All
bottom of page