top of page
background_invisible.png
  • Dominika "RybkaSVK" Štibľaríková

Tímu Enterprise dnes pôjde o všetko!


Včera ste mohli fandiť domácej zostave Entropiq Prague, no tí nemali šťastie, a tak budú musieť o postup do hlavnej časti ešte zabojovať. Zato tímu Enterprise dnes pôjde o všetko! Výhra alebo koniec v kvalifikácii...


Včerajšie derby odštartovali Budapest Five proti tímu Case, a ak ste to sledovali na streame, o zábavu ste mali postarané hneď na troch mapách! Každému z tímov sa podarilo vyhrať svoj vlastný map pick, čo mnohých prekvapilo, keďže málo kto čakal, že by Case dokázali vzdorovať. No predsa to bol celkom vyrovnaná zápas, a ani na tretej, rozhodujúcej mape, to nebolo inak. Dokonca Case svojich súperov poriadne potrápili keď dokázali prvú polovicu vyhrať 11:4! Inferno bolo v tomto zápase čisto CT mapou, čo dokázali potvrdiť aj chalani z tímu Budapest Five. Po výmene strán predviedli rovnako skvelý výkon ako ich protivníci, až sa im napokon podarilo vyhrať celý zápas! Case tak v kvalifikácii do 3. sezóny REPUBLEAGUE končia na delenom 13-16. mieste.


Najlepším hráčom zápasu sa stal hráč tímu Budapest Five - Fodor "fleav" Levente s ratingom 1,52!


Vo večernom zápase išlo o priamy postup do hlavnej časti. Všetci sme dúfali, že sa to tímu Entropiq Prague podarí, no na bývalú zostavu MAD Lions nestačili a tak spadli do lower bracketu. Opäť sa tímom podarilo vyhrať svoj vlastný map pick, takže tiež sme si užili až 3 zápasy, a taktiež prvá polovica skončila 11:4, avšak nie v prospech domácej zostavy. Za CT na Mirage dať len 4 kolá je naozaj málo. Za teroristov sa to snažili chalani ešte dohnať, ale nakoniec na ex-MAD Lions nestačili. ex-MAD Lions tak uvidíme v hlavnej časti 3. sezóny, no netreba zúfať. EIQ ešte majú šancu na postup v poslednom BO3 zápase.


Najlepším hráčom zápasu bol hráč tímu ex-MAD Lions - Justinas "jL" Lekavicius s ratingom 1,21!


Dnes v prvom zápase uvidíme Slováka Martin "STYKO" Styk s jeho tímom Apeks nastúpiť proti tímu Enterprise v zápase, v ktorom pôjde o všetko, pretože porazený tím v kvalifikácii konči! Vzájomné zápasy idú v prospech tímu Apeks v pomere 2:1, a taktiež aj štatistiky. Uvidíme, či Enterprise prekvapia, no na 3 mapy by sme sa mohli dostať.

Vo večernom zápase už pôjde o postup do hlavnej časti. Stretnú sa tu SKADE a Into the Breach! Štatisticky je favoritom tím SKADE, čo dokazujú aj vzájomné zápasy v ich prospech v pomere 4:1. Netreba však zabúdať, že Into the Breach dokázali prekvapiť už nejeden dobrý tím! Podarí sa im to aj dnes? Uvidíme už večer na streame.


5 views

Recent Posts

See All
bottom of page