top of page
background_invisible.png
  • Dominika "RybkaSVK" Štibľaríková

Všetko alebo nič! Dnes nás čaká lower bracket


Včera sa nám hrali zápasy z upper bracketu, kde to nedopadlo moc dobre pre Entropiq, a tak ich uvidíme aj dnes hrať. Dnes však pôjde o všetko, keďže porazený tím v 3. sezóne REPUBLEAGUE končí!


Hneď v úvode sme mohli vidieť Entropiq s ruskou zostavou proti ECSTATIC. Síce EIQ mali štatisticky zo vzájomných zápasov navrch, aj tak sa im nepodarilo tento zápas vyhrať. Svoju mapu si každý tím obhájil a tak sa išlo na tretiu mapu, ktorá bola vyrovnaná, a rozhodlo sa až v predĺžení, kde Entropiq nakoniec podľahli ECSTATIC. EIQ tak padajú do lower bracketu, ktoré sa odohrá dnes!

  • ECSTATIC vybrali Vertigo

  • Entropiq vybrali Dust2

  • Ancient zostalo ako tretia mapa


Večer sme mohli vidieť ex-MAD Lions proti Bad News Eagles. Išlo o pomerne krátky zápas, keďže BNE dokázali vyhrať svoj map pick a taktiež ukradnúť aj ten súperov. ex-MAD Lions tak padajú do lower bracketu, kde sa rozhodne o ich osude.

  • Bad News Eagles vybrali Ancient

  • ex-MAD Lions vybrali Mirage

  • Nuke zostalo ako tretia mapa


Dnes večer sa tak pozrieme na zápasy z lower bracketu, kde pôjde o všetko, pretože tím, ktorý prehrá, definitívne končí v 3. sezóne REPUBLEAGUE! Hneď v úvode si to rozdajú K23 proti ex-MAD Lions. Zo vzájomných zápasov majú na vrch ex-MAD Lions v pomere 2:0, avšak podľa stávkových kancelárií je favoritom zápasu tím K23. Mohlo by tak ísť o veľmi vyrovnaný zápas, o ktorom by sa mohlo rozhodnúť až na tretej mape.


O večerný program sa postarajú Turci z Eternal Fire a Rusi z Entropiq. Vzájomné zápasy sú celkom vyrovnané, no v prospech EIQ 4:3 na mapy. Podarí sa českej organizácii nakoniec vyhrať? To zistíme už dnes večer, tak nezabudnite doraziť na stream a podporiť domácu organizáciu.6 views

Recent Posts

See All
bottom of page