top of page
background_invisible.png
  • Dominika "RybkaSVK" Štibľaríková

V upper brackete sa okrem iných ukáže aj Entropiq


Prvé zápasy z lower bracketu skupiny A sa nám dohrali a my sa môžeme veselo vrhnúť na upper bracket, kde sa okrem iných ukáže aj česká organizácia Entropiq so svojou ruskou zostavou.


Prvý zápas bola taká rýchlovka, ktorá skončila už na druhej mape! Síce v tesnom výsledku, ale predsa dokázali Eternal Fire ukradnúť súperov map pick za stavu 16:14. Svoju mapu - Nuke, už dokázali vyhrať s trošku väčším rozdielom a to 16:12. Eternal Fire sa tak posúvajú ďalej v tabuľke, kde si počkajú na súpera, o ktorom sa rozhodne v zajtrajšom zápase medzi Entropiq a ECSTATIC.

  • Sprout vybrali Inferno

  • Eternal Fire vybrali Nuke

  • Dust2 zostalo ako tretia mapa

Najlepším hráčom sa stal hráč tímu Eternal Fire - Ozgur "woxic" Eker s ratingom 1,50!


Večer nás čakalo ruské derby medzi K23 a 1WIN. Zo vzájomných zápasov mali lepšiu štatistiku 1WIN, ktorý viedli 2:0 na mapy, no dnes hneď prvá mapa padla v prospech K23 aj napriek tomu, že išlo o súperov map pick. Nasledoval map pick tímu K23, ktorým bol Ancient, a K23 si svoju mapu dokázali obhájiť.

  • 1WIN vybrali Dust2

  • K23 vybrali Ancient

  • Nuke zostalo ako tretia mapa


Zajtra nás čakajú dva zápasy, pričom oba budú z upper bracketu. Hneď v úvode to budú Entropiq proti ECSTATIC! Vzájomných zápasov majú tieto dva tímy už celkom dosť, a to v prospech Entropiq, no netreba zabúdať, že EIQ majú nového hráča, ktorým je Nikolay "mir" Bityukov. Prvý zápas v novej zostave im dopadol na výbornú, tak uvidíme, či si to proti ECSTATIC zopakujú.

Večerný zápas môže byť taktiež veľmi zaujímavý, keďže proti sebe nastúpia Bad News Eagles a ex-MAD Lions! BNE sú jednoznačným favoritom, ale bývalí hráči z MAD Lions majú túto RPBLG sezónu dobrú formu, takže by ich mohli pekne potrápiť a možno sa dočkáme aj tretej mapy.

Nezabúdajte sledovať stream, kde zbierate body, za ktoré si potom môžete "kúpiť" merch ako tričko, či šiltovku. Zatiaľ to však ide len na anglickom streame:


6 views

Recent Posts

See All
bottom of page