top of page
background_invisible.png
  • Dominika "RybkaSVK" Štibľaríková

🎄 Vianoce s REPUBLEAGUE

Updated: Dec 22, 2021

Do kalendárov si poznačte dátum 22. 12. 2021! V tento deň sme si pre vás pripravili vianočný stream, ktorý bude okrem iného obsahovať aj Wingman turnaj, či showmatch (alebo snowmatch?🤪) dvoch národov - Česko vs. Slovensko!


Začiatok streamu je naplánovaný na 14:00 kedy si rozoberieme celodenný program, pokecáme so streamermi o rôznych témach a zahráme nejaké hry vo vychillovanej atmosfére.


O 16:00 bude nasledovať Twitch Recap pre rok 2021! Ukážeme si tie najlepšie tohtoročné klipy, ktoré nám môžete posielať aj vy! Spravíme si rebríček tých NAJ klipov a ľudí, čo nám pošlú tie najlepšie klipy odmeníme. Kde posielať tie najlepšie klipy? Cez náš Discord do roomky 🎬-twitch-clips!


Nasledovať bude Wingman turnaj, ktorý začína o 17:00. Registráciu čoskoro spustíme, tak nezabudni sledovať náš Instagram! Tam sa dozvieš aj o aké ceny budeš súťažiť.


V čase 19:30 sa presunieme z nášho pohodového streamu do virtuálneho štúdia na grandfinále Wingman turnaja vo formáte BO3, ktoré si užijete s našou komentátorskou dvojkou: Jozef "Joshua" Dekan & Šimon "SajmoN" Nemček.

Registrovať do turnaja sa môžeš na tomto linku!


O 20:30 začne už spomínaný showmatch Česko vs. Slovensko, v ktorom budete môcť vidieť známe mená, ktoré budeme postupne odhaľovať na našich sociálnych sieťach! A áno! Bude sa hrať 5v5! 🤗 🇸🇰 Team: Žolík, The eLiVe, TomT, Nespi, CheekyErika vs. 🇨🇿 Team: Blade, Kaparzo, Týnka, IX Gaming, Straty


Dúfame, že sa zastavíte v stredu na streame a užijete si deň plný vianočnej zábavy :) Celý stream bude vysielaný na Twitch.tv/REPUBLEAGUE_sk! 🎄

579 views

Recent Posts

See All
bottom of page